Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki!

Lista supermarketów w miejscowości Władysławowo i Pomorze turystycznie

udane zakupy nad morzem we Władysławowie!

Pomorze

region leżący nad morzem
Pomorze

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie.

Władysławowo nocleg

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Władysławowo informacje

Koncerty organowe Kąpieliska strzeżone Władysławowo supermarkety COS Cetniewo Rezerwat Dolina Chłapowska

Porty Rybackie

port rybacki Darłowo Przystań Górki Zachodnie port rybacki Hel port rybacki Jastarnia port rybacki Kołobrzeg port rybacki Ustka port rybacki Władysławowo baza rybacka Świnoujscie

Pogodynka

Hel Jastarnia Ustka Władysławowo

Władysławowo

Lista supermarketów
Wladyslawowo

Lista supermarketów

Lista supermarketów

Lista supermarketów w miejscowości Władysławowo:

  • 1. Biedronka Władysławowo ul. Starowiejska 25
  • 2. Biedronka Władysławowo ul. Towarowa 17
  • 3. POLOmarket Władysławowo ul. Gdańska 2B
  • 4. Lidl Władysławowo ul. Starowiejska
  • 5. Makro Władysławowo ul. Portowa 3 czynne od 1.05-31.08
W dniu 15 sierpnia 2012 roku obowiązuje zakaz handlu w placówkach handlowych, w których personel pracuje na etacie. Zakaz nie obejmuje właścicieli sklepów i osoby zatrudnione na umowach o dzieło i zlecenie. Z zakazu handlu wyłączone są stacje paliw i restauracje.

We Władysławowie ceny żywności, owoców i warzyw w osiedlowych sklepikach są wyższe przez cały lipiec i sierpień warto więc robić zakupy w supermarketach.

Gdynia Orłowo molo
Bałtyk zachód słońca
sztorm w porcie
Pomorze wiatraki
Gdynia zabytkowy dworek
Bałtyk plaża
Rozewie latarnia morska
Władysławowo port rybacki

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie. Władysławowo jest położone w północnej części Polski, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniej nad Zatoką Pucką. Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej.