Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki!

Władysławowo Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo

ośrodek nad morzem!

Władysławowo

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
COS Cetniewo brama

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo imienia Feliksa Stamma to miejsce, które warto odwiedzić będąc we Władysławowie. Powyżej na zdjęciu wejście do ośrodka sportowego od strony Alei Żeromskiego. Tutaj nad samym morzem, znajduje się szereg obiektów szkoleniowo-widowiskowych w otoczeniu bujnej zieleni. Przedstawione fotografie są na pewno tego dowodem.

Władysławowo nocleg

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Władysławowo informacje

Koncerty organowe Kąpieliska strzeżone Władysławowo supermarkety COS Cetniewo Rezerwat Dolina Chłapowska

Porty Rybackie

port rybacki Darłowo Przystań Górki Zachodnie port rybacki Hel port rybacki Jastarnia port rybacki Kołobrzeg port rybacki Ustka port rybacki Władysławowo baza rybacka Świnoujscie

Pogodynka

Hel Jastarnia Ustka Władysławowo

COS Cetniewo

Centralny Ośrodek Sportu
COS Cetniewo #TuRodząSięZwycięzscy

województwo pomorskie powiat pucki gmina Władysławowo

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich CETNIEWO jest kompleksem sportowo-rekreacyjnym i konferencyjnym z bazą hotelową położonym tuż nad samym Bałtykiem we Władysławowie w letniskowej dzielnicy Cetniewo. Jest to jedno z miejsc, które trzeba koniecznie odwiedzić będąc w miejscowości Władysławowo. Tutaj wśród licznych dorodnych drzew w zespole parkowym są dostępne dla wszystkich odwiedzających wygodne ławki, fontanna, boiska, basen pływacki kryty, korty tenisowe, obiekty sportowe, Centrum Rehabilitacji i inne ciekawe atrakcje. Dodatkowo ze skarpy jest piękny widok na morze. Możesz śmiało odpoczywać i spacerować alejkami wśród krzewów, drzew i podziwiać ten urokliwy i bardzo zadbany zakątek Władysławowa. Czasami nawet można spotkać sławnych sportowców, bo jest to także baza noclegowa i są tutaj zgrupowania sportowców wielu dyscyplin przed ważnymi zawodami sportowymi. Odbywają się tutaj także zawody sportowe które są dużą, letnią atrakcją we Władysławowie, często ogólnodostępną. Wjazdy i wejście na teren ośrodka COS Cetniewo jest od Alei Żeromskiego (główne wejście), od ulicy Sportowej (boczne wejście). A także plaża w Cetniewie ma dwa wejścia do COŚ Cetniewo po schodach. ZwyklesSą one zamykane na noc od godz. 21.00 do godz. 5.00, chyba że nadzwyczajne okoliczności wymuszają inne godziny lub całkowite zamknięcie ośrodka dla osób postronnych. Przez teren Centralnego Ośrodka Sportu, głównym wejściem, od Alei Żeromskiego, prowadzi najkrótsza droga z Cetniewa do plaży. Jednocześnie pozwala ominąć wszystkie stragany z ulicy Sportowej. Ta trasa jest bardzo przyjemna bo wśród zieleni i w cieniu Jest to cenne i przydatna informacja dla rodziców z dziećmi udającymi się na plażę w Cetniewie. Trasa przejścia do plaży w Cetniewie na mapce jest pokazana na tej podstronie Do plaży wejście nr 10 lub 11 Nieprzypadkowo słynna na całą Polskę Aleja Gwiazd Sportu jest zlokalizowana w sąsiedztwie ośrodka sportowego COS Cetniewo. Więcej danych na temat COS Cetniewo jest na na oficjalnej stronie Centralnego Ośrodka Sportu OPO CETNIEWO cetniewo.cos.pl Jest też na tej stronie obraz z kamery internetowej z widokiem na plażę w Cetniewie więc można na własne oczy przekonać się jak atrakcyjne położenie ma sportowy Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie. COS Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie 84-120 Władysławowo, ul. Żeromskiego 52

Cetniewo

dzielnica miasta Władysławowa
COS Cetniewo fontanna

COS Cetniewo fontanna

Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej. To idealne miejsce na odpoczynek w cieniu dużych drzew podczas letnich upałów, oddalone od zgiełku turystycznego Władysławowa.

COS Cetniewo basen
COS Cetniewo fontanna
COS Cetniewo pawilon hotelowy
COS Cetniewo stadion
COS Cetniewo basen
COS Cetniewo stadion
COS Cetniewo panorama
COS Cetniewo park

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie. Władysławowo jest położone w północnej części Polski, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniej nad Zatoką Pucką. Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej.