Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki!

Władysławowo i Pogodynka Władysławowo

dobra pogoda to udane wakacje nad morzem!

Pomorze

region leżący nad morzem
Pomorze

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie.

Władysławowo nocleg

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Władysławowo informacje

Koncerty organowe Kąpieliska strzeżone Władysławowo supermarkety COS Cetniewo Rezerwat Dolina Chłapowska

Porty Rybackie

port rybacki Darłowo Przystań Górki Zachodnie port rybacki Hel port rybacki Jastarnia port rybacki Kołobrzeg port rybacki Ustka port rybacki Władysławowo baza rybacka Świnoujscie

Pogodynka

Gdynia Hel Jastarnia Kołobrzeg Ustka Władysławowo

Pogodynka

Władysławowo
Wladyslawowo

Pogodynka Władysławowo

Władysławowo znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego, bałtyckiego. Pogoda jest kształtowana pod wpływem morza czyli zima jest łagodniejsza i chłodniejsze lato. Jest duża wilgotność powietrza. Przeważają wiatry zachodnie i północno-zachodnie. W upalne dni, bryza czyli wiatr wiejący na wybrzeżu morskim, w dzień wieje znad morza na ląd i przenosi wilgotne, chłodne powietrze i dzięki temu jest dużo przyjemniej na plaży niż w głębi lądu.

Władysławowo prognoza pogody


Władysławowo prognoza pogody 7 dniowa

WLADYSLAWOWO pogodynka

Władysławowo roczne statystyki pogodowe


Gdynia Orłowo molo
Bałtyk zachód słońca
sztorm w porcie
Pomorze wiatraki
Gdynia zabytkowy dworek
Bałtyk plaża
Rozewie latarnia morska
Władysławowo port rybacki

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie. Władysławowo jest położone w północnej części Polski, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniej nad Zatoką Pucką. Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej.