Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki!

AIS port w Kołobrzegu i Pomorze turystycznie

udane wakacje nad morzem w Kołobrzegu!

Pomorze

region leżący nad morzem
Pomorze

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie.

Władysławowo nocleg

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Władysławowo informacje

Koncerty organowe Kąpieliska strzeżone Władysławowo supermarkety COS Cetniewo Rezerwat Dolina Chłapowska

Porty Rybackie

port rybacki Darłowo Przystań Górki Zachodnie port rybacki Hel port rybacki Jastarnia port rybacki Kołobrzeg port rybacki Ustka port rybacki Władysławowo baza rybacka Świnoujscie

Pogodynka

Hel Jastarnia Ustka Władysławowo

Kołobrzeg

port rybacki
kutry rybackie KOŁ-91, KOŁ-143, KOŁ-149

port rybacki Kołobrzeg

Port w Kołobrzegu to port morski nad Morzem Bałtyckim, u ujścia rzeki Parsęty, w woj. zachodniopomorskim. To port handlowo-rybacki posiadający marinę jachtową i pełniący także funkcję pasażerską. Pozycje jednostek pływających, w tym także kutrów rybackich na podstawie danych z automatycznego systemu identyfikacji AIS-Automatic Identification System. Kutry rybackie z Kołobrzegu maja oznaczenia KOL na burcie.

AIS port w Kołobrzegu

Nazwa, bandera, kurs, prędkość, wymiary, port docelowy i zdjęcie jednostki pływającej jest wyświetlane po kliknięciu na symbol jednostki pływającej.

Do tej pory odnotowano na tej mapce następujące jednostki: - oznaczone skrótem KOL: KOL-5, KOL-6, KOL-8, KOL-43, kol-59, KOL-61, KOL-91, KOL-120, KOL-123, KOL-148, KOL-160, KOL-161, KOL-180, KOL-194, KOL-206 - jednostki z innych polskich portów: WLA-131, UST-200, DZI-102 W internecie można znaleźć firmy zajmujące się w Kołobrzegu rejsami i połowami dorsza. Lista przykładowych adresów stron internetowych i wykaz jednostek pływających z Kołobrzegu łatwo wyszukać w Google. Na pewno znają możliwości połowu dorsza na wodach Bałtyku.

Gdynia Orłowo molo
Bałtyk zachód słońca
sztorm w porcie
Pomorze wiatraki
Gdynia zabytkowy dworek
Bałtyk plaża
Rozewie latarnia morska
Władysławowo port rybacki

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie. Władysławowo jest położone w północnej części Polski, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniej nad Zatoką Pucką. Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej.