Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki!

AIS port w Jastarni i Pomorze turystycznie

udane wakacje nad morzem w Jastarni!

Pomorze

region leżący nad morzem
Pomorze

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie.

Władysławowo nocleg

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Władysławowo informacje

Koncerty organowe Kąpieliska strzeżone Władysławowo supermarkety COS Cetniewo Rezerwat Dolina Chłapowska

Porty Rybackie

port rybacki Darłowo Przystań Górki Zachodnie port rybacki Hel port rybacki Jastarnia port rybacki Kołobrzeg port rybacki Ustka port rybacki Władysławowo baza rybacka Świnoujscie

Pogodynka

Hel Jastarnia Ustka Władysławowo

Jastarnia

port rybacki
COS Cetniewo fontanna

port rybacki Jastarnia

Pozycje jednostek pływających, w tym także kutrów rybackich w porcie rybackim Jastarnia podstawie danych z automatycznego systemu identyfikacji AIS (Automatic Identification System. Kutry rybackie z Jastarni maja oznaczenia JAS na burcie.

AIS port w Jastarni

Po kliknięciu na symbol konkretnej jednostki pływającej można sprawdzić jej szczegółowe dane: nazwa, bandera, kurs, prędkość, wymiary, port docelowy i zdjęcie jednostki pływającej.

Lista kutrów rybackich z oznaczeniem JAS odnotowanych do tej pory na powyższej mapce: JAS-12, JAS-74, JAS-61, JAS-76, JAS-79, JAS-102 W internecie można znaleźć firmy zajmujące się w Jastarni rejsami i połowami dorsza. Lista przykładowych adresów stron internetowych i wykaz jednostek pływających z Jastarni:

  • Barbara oraz Lukas duzydorsz.com.pl
  • Passat VII passat7.com.pl
Na pewno znają możliwości połowu dorsza na wodach Zatoki Gdańskiej i dobre pozycje na połowy dorsza na Zatoce Gdańskiej.

Gdynia Orłowo molo
Bałtyk zachód słońca
sztorm w porcie
Pomorze wiatraki
Gdynia zabytkowy dworek
Bałtyk plaża
Rozewie latarnia morska
Władysławowo port rybacki

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie. Władysławowo jest położone w północnej części Polski, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniej nad Zatoką Pucką. Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej.