Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki!

Pogodynka Jastarnia Pomorze turystycznie

dobra pogoda to udane wakacje nad morzem!

Pomorze

region leżący nad morzem
Pomorze

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie.

Władysławowo nocleg

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Władysławowo informacje

Koncerty organowe Kąpieliska strzeżone Władysławowo supermarkety COS Cetniewo Rezerwat Dolina Chłapowska

Porty Rybackie

port rybacki Darłowo Przystań Górki Zachodnie port rybacki Hel port rybacki Jastarnia port rybacki Kołobrzeg port rybacki Ustka port rybacki Władysławowo baza rybacka Świnoujscie

Pogodynka

Gdynia Hel Jastarnia Kołobrzeg Ustka Władysławowo

Pogodynka

Jastarnia
łodzie rybackie Hel

Pogodynka Jastarnia

Jastarnia znajduje się na półwyspie Helskim w obszarze dużego oddziaływania Morza Bałtyckiego. Klimat Jastarni cechuje łagodna zima i niezbyt upalne lato. Charakterystyczną cechą występującego na mierzei Helskiej klimatu morskiego są cieplejsze jesienie i wiosny.


Jastarnia prognoza pogody 7 dniowa

JASTARNIA pogodynka

Gdynia Orłowo molo
Bałtyk zachód słońca
sztorm w porcie
Pomorze wiatraki
Gdynia zabytkowy dworek
Bałtyk plaża
Rozewie latarnia morska
Władysławowo port rybacki

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie. Władysławowo jest położone w północnej części Polski, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniej nad Zatoką Pucką. Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej.