Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki!

Władysławowo plaża i Pomorze turystycznie

udane wakacje nad morzem!

Pomorze

region leżący nad morzem
Pomorze

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie.

Władysławowo nocleg

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Władysławowo informacje

Koncerty organowe Kąpieliska strzeżone Władysławowo supermarkety COS Cetniewo Rezerwat Dolina Chłapowska

Porty Rybackie

port rybacki Darłowo Przystań Górki Zachodnie port rybacki Hel port rybacki Jastarnia port rybacki Kołobrzeg port rybacki Ustka port rybacki Władysławowo baza rybacka Świnoujscie

Pogodynka

Hel Jastarnia Ustka Władysławowo

Władysławowo

plaża
Wladyslawowo

Władysławowo plaża

Władysławowo plaża

Plaża Władysławowo Cetniewo Najlepszą atrakcją i zarazem najczęściej odwiedzanym miejscem we Władysławowie i letniskowej dzielnicy Cetniewo pod względem turystycznym jest szeroka i piaszczysta plaża. Jakie są plaże we Władysławowie i Cetniewie? Plaża w granicach Władysławowa i Cetniewa jest rozległa, piaszczysta z licznymi, strzeżonymi kąpieliskami. Plaża nie jest podmywana i jej szerokość jest niezmienna, a piasek jest idealną piaskownicą dla małych i dużych dzieci.

W sezonie letnim są tutaj liczne atrakcje: wypożyczalnie sprzętu sportowego, punkty gastronomiczne, imprezy organizowane przez różne firmy reklamujące swoje produkty, wieczorami odbywają się liczne odwiedzane dyskoteki. Plaża jest dokładnie i często sprzątana. Paralotniarze w dużych ilościach, butelki piwa Lech wielkości dorosłego człowieka, zamki na piasku, samotne plażowiczki, palmy na plaży, zachody i wschody słońca, swój kamyk na plaży, impresjonistyczne ujęcia na zdjęciach to wszystko zobaczysz, gdy będziesz na plaży w miejscowości Władysławowo i jej letniskowej dzielnicy Cetniewo.

Gdynia Orłowo molo
Bałtyk zachód słońca
sztorm w porcie
Pomorze wiatraki
Gdynia zabytkowy dworek
Bałtyk plaża
Rozewie latarnia morska
Władysławowo port rybacki

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie. Władysławowo jest położone w północnej części Polski, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniej nad Zatoką Pucką. Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej.