Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki!

Władysławowo - Władek i Pomorze turystycznie

udane wakacje nad morzem!

Pomorze

region leżący nad morzem
Pomorze

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie.

Władysławowo nocleg

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Władysławowo informacje

Koncerty organowe Kąpieliska strzeżone Władysławowo supermarkety COS Cetniewo Rezerwat Dolina Chłapowska

Porty Rybackie

port rybacki Darłowo Przystań Górki Zachodnie port rybacki Hel port rybacki Jastarnia port rybacki Kołobrzeg port rybacki Ustka port rybacki Władysławowo baza rybacka Świnoujscie

Pogodynka

Hel Jastarnia Ustka Władysławowo

Władysławowo - Władek

plaża
Wladyslawowo

Władysławowo - Władek

Władysławowo - Władek

Władysławowo potocznie zwane też Władkiem to nadmorska miejscowość, która jest położona u nasady Półwyspu Helskiego. Władysławowo jest bardzo atrakcyjnym miejscen dla turystów nie tylko z Polski

Czysta woda oraz rozległa, piaszczysta plaża ze strzeżonymi kąpieliskami zapewnią udany wypoczynek nie tylko latem rodzinom z małymi dziećmi - łagodne zejście na plażę w Cetniewie, wędkarzom - morskie połowy, rowerzystom - nadmorska ścieżka rowerowa od Pucka przez Władysławowo do Helu. Władysławowo jest dobrą bazą wypadową do zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych i Trójmiasta, gdzie zwłaszcza latem odbywa się szereg ciekawych imprez np. rozpoczynający się zawsze pod koniec lipca i trwający do połowy sierpnia Jarmark Dominikański, w lipcu Heineken Open`er Festival czy Ladies' Jazz Festival. Więcej na temat Władysławowa i letniskowej dzielnicy Cetniewo jest w zakładce Władysławowo i Cetniewo, gdzie znajdziecie Państwo wiele użytecznych wakacyjnych i urlopowych informacji, w tym mapa Władysławowa. We Władysławowie łatwo znajdziesz swoją wakacyjną kwaterę, pokój czy nocleg.

Gdynia Orłowo molo
Bałtyk zachód słońca
sztorm w porcie
Pomorze wiatraki
Gdynia zabytkowy dworek
Bałtyk plaża
Rozewie latarnia morska
Władysławowo port rybacki

Pomorze to region leżący nad morzem czyli blisko morza. Najprostszy i najbardziej rozpowszechniony podział dzieli w Polsce Pomorze na dwa główne regiony: Pomorze Zachodnie i Pomorze Gdańskie. Władysławowo jest położone w północnej części Polski, od północnej strony nad Morzem Bałtyckim, a od południowo-wschodniej nad Zatoką Pucką. Cetniewo to dzielnica miasta Władysławowa, mająca charakter turystyczny. W dzielnicy Cetniewo znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo. Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo jest jednym z sześciu Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Polsce. To miejsce szkolenia sportowego i treningu kadry olimpijskiej i narodowej.